تیربرق
تیربرق

درج آگهی دائمی (بدون مدت انقضاء) در تمامی دسته بندی های تیربرق رایگان می باشد.

درج آگهی ویژه دائمی


 

درج آگهی در سایت تیربرق در بعضی از دسته بندی ها رایگان است اما برای درج آگهی ویژه در سایت تیربرق لازم است تا مبلغی را برای ویژه کردن آگهی های خود به حساب تیربرق واریز نمایید

نرخ ویژه کردن آگهی در سایت تیربرق با احتساب تخفیف به صورت زیر می باشد (مبالغ به تومان):

1 – آگهی عادی: به صورت رایگاندر سایت ثبت می شود. آگهی عادی بصورت دائمی می باشد. هر فرد پس از ثبت نام میتواند به راحتی به تعداد 1000 آگهی رایگان ثبت کند.
2 – آگهی های ویژه: برتری بسیاری بر آگهی های عادی دارند. اولین برتری این آگهی ها نمایش آنها در صفحه اول سایت می باشد. در نتایج جستجو نیز آگهی ویژه بر عادی ارجعیت دارد.
3 – رپورتاژ آگهی:  در بخش منوی سایت که در بالا قرار دارد میتوانید از بخش رپورتاژ آگهی لیست تمام شرکت های که رپورتاژ ارائه نموده اند رو ببینید برای رپورتاژ آگهی شما باید در مورد کسب و کارتون بین 400 الی 700 کلمه بنویسید و 4 الی 7 تصویر با کیفیت بالا و یک ویدیو در سایت آپارات بارگذاری نمایید و لینکش رو ارائه دهید لازم به ذکر است که کاربران امکان قرار دادن رپورتاژ رو بصورت مستقیم در سایت ندارند باید موارد ذکر شده رو از یکی از روش های ارتباطی ایمیل یا واتساپ یا تلگرام ارسال نمایند تا تیم تیربرق در بخش رپورتاژ قرار دهند.شما باید رپورتاژ خود را بصورت کامل در یک فایل word و pdf برای ما ارسال نمایید و جای تصاویر و ویدیو رو مشخص نمایید. تصاویر و لینک ویدیویی آپارت رو جداگانه از همین طریق ارسال نماید. تمامی رپورتاژ های منتشر شده در سایت دائمی و یکبار پرداخت برای همیشه می باشند.
پیشنهاد برای کسب و کار شما: در همان رپورتاژ که 700 کلمه رو به زبان فارسی نوشتید رو با گوگل ترنسلیت به زبان انگلیسی و عربی و ترکی و روسی ترجمه نمایید تا در همون رپورتاژ قرار دهید برای اینکه محصولات و خدمات شما در کشورهای همسایه هم دیده شود. در جستجوی گوگل متوجه شدید که چقدر میتونه مفید باشه. برای هر رپورتاژ معمولا 4 کلمه کلیدی حوزه کسب و کارتون در نظر بگیرید در این مورد میتونید از گوگل ترندز  trends-googleاستفاده نمایید. اگر بخواهید در یک رپورتاژ به زبان های مختلف کسب و کارتون رو معرفی و تبلیغات نمایید باید برای هر زبان حدودا 4 کلمه کلیدی حوزه کسب و کارتون در اون زبان رو در نظر بگیرید.

تبلیغات بنری در سایت


یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات اینترنتی، تبلیغات بنری است که در قسمت های مختلف تمامی صفحات سایت قرار خواهد گرفت. در سایت تبلیغات سایت این بنر در قسمت ساید بار سایت جای گرفته است و همچنین در قسمت انتهای تمامی آگهی ها نیز بنر تبلیغاتی قرار داده می شود. و تعرفه این تبلیغات به صورت زیر است:

 

درج تبلیغات بنر در انتهای تمامی آگهی ها

این نوع بنر تبلیغاتی در تمامی صفحات آگهی های تیربرق در قسمت پایین اگهی ها به نمایش گذاشته می شود.

هزینه ماهیانه : 000 800 تومان

 

تبلیغات بنر در سایدبار

همان گونه که می دانید سایدبار به نوارهایی گفته می شود که در قسمت های کناری سایت قرار گرفته و در زمان ورود به هر صفحه از سایت این تبلیغات قابل رویت هستند. در سایت تبلیغات تیربرق نیز این تبلیغات برای کاربران و با اهداف تبلیغات آن ها براساس تعرفه های زیر ارائه خواهد شد:

هزینه ماهیانه : 000 200 1 تومان

تبلیغات بنر در ساید بار مجله اینترنتی تیربرق (قسمت وبلاگ)

در این قسمت تبلیغات بنر در قسمت سایدبار مجله اینترنتی قرار خواهد گرفت که بازدهی بسیار بالای دارد.

ماهیانه : 000 500 1 تومان

 

ریپورتاژ آگهی

این روش تبلیغاتی به عنوان موثرترین و سودمندترین روش تبلیغات اینترنتی شناخته شده است چرا که به صورت یک خبر منتشر شده و بهتر می تواند پیام تبلیغاتی خود را به کاربران انتقال دهد. با توجه به کارایی و اثرگذاری بالای آن، کاربرد زیادی در میان کاربران و صاحبان مشاغل دارد. شرکت تبلیغات تیربرق نیز همزمان با استقابل از ریپورتاژ آگهی، پذیرای تبلیغات کاربران با این روش براساس تعرفه های زیر خواهد بود:

 

 

برای سفارش رپورتاژ آگهی کلیک کنید